• Світові новини
  • Юридичні новини
  • Погода
  • Новини України
Ракурс

Вертикальні теплиці «Плантагону»

08.10.2012 22:27 Коментарі

Нова реальність урбаністичного світу — свіжа зелень та овочі, які дозрівають у висотках сучасного мегаполісу і за якими потрібно вийти «просто на балкон»

Винаходом «Плантагону» стало так зване урбаністичне рослинництво, яке дає можливість розв’язувати проблему екологічних продуктів для великих міст за рахунок спорудження вертикальних теплиць у самому місті, гарантуючи свіжість овочів, заощаджуючи на транспортних витратах і не спричиняючи стресу для довкілля.

Технологія теплиць дає змогу «притуляти» їх до вже зведених багатоповерхівок або закладати їх будівництво при спорудженні нових будівель, таких, як офіси чи готелі. Спроектовані за спеціальною формою фасади теплиць дозволяють підтримувати температуру кліматичних зон й акумулювати сонячне тепло. А вертикальний спосіб культивування рослин — у співвідношенні до ділянки землі, яку займає теплиця, — у рази збільшує урожайність овочів за один і той же сезон.

Як прогнозують експерти, до 2050 року населення планети збільшиться приблизно на 2 мільярди, а 80 % людей проживатимуть в урбаністичних центрах. Поставки продуктів харчування для городян стане однією з найбільших проблем сталого розвитку, тому перенесення вирощування городини в зону міста є одним із способів вирішення цієї проблеми.

Людмила ГУМЕНЮК,

за матеріалами MyNewsDesk та Plantagon.comПомітили помилку? Виділіть текст, що її містить, та натисніть Ctrl+Enter
Статті за темою: інновації, Плантагон
Версія для друкуНОВИНИ ПАРТНЕРІВ    НОВИНИ ПАРТНЕРІВ